O nas

   MusicMax Radio dobrej muzyki

Muzyka… proste słowo a tak wiele oznacza… a słowo połączone z muzyką ? … to radio. Niektórzy bez muzyki nie wyobrażają sobie życia i chcą się dzielić tą pasją z innymi.
Czy to kolejne radio internetowe, czy jednak coś wyjatkowego?
Odpowiedź jest tylko jedna: to radio stworzone dla ludzi ceniących dobra muzykę, lubiących zabawę, chcących spędzić czas w gronie znajomych i przyjaciół. To Radio MusicMax.


Połączenie słowa i muzyki umożliwia przekaz tego co czujemy, tego czym chcemy się podzielić, tym co w muzyce kochamy najbardziej. I takie są audycje w MusicMax … szalone, spontaniczne, z dużą dawką humoru ale również ciepłego romantyzmu. Nasi prezenterzy zabiorą Cię w muzyczny świat wspomnień, zaproszą do wirtualnej zabawy przy muzyce,którą znasz z czasów młodości.
Klimat muzyczny jaki można u nas usłyszeć, to przede wszystkim muzyka dwóch dekad: lata 80-te i 90-te. Przekrój gatunków muzycznych prezentowanych na naszej antenie jest bardzo szeroki. Począwszy od wspaniałych brzmień Italo Disco, New Romatic, Pop, Dance, Euro-Dance czy muzyki House a skończywszy na romantycznych balladach rockowych.