radio internetowe

muzycznie lata 80' 90'

Zmienia​my się dla Was

Od początku działalności MusicMax założeniem była prosta strona www, przejrzysta i możliwie nieskomplikowana w działaniu. 
Po jedenastu latach zmieniamy wygląd naszej witryny. 
Zachowane zostały najważniejsze zakładki umożliwiające odsłuch radia, podgląd ramówki, shoutbox oraz kontakt z administracją.

Mile widziane są uwagi, propozycje dodatków, funkcji i nowych elementów, które powinny znajdować się na tej stronie.

Kto dziś gra?
czekaj....Tytuł audycji poprzedzony gwiazdką "*" oznacza wspólną audycje w TiM Radio oraz Radio MusicMax, zapraszamy.

Odsłuch radia w Tunein

Oprócz zakładki “słuchaj radia” odsłuch naszego radia możliwy jest również w serwisie Tunein (adres bezpośredni: https://tunein.com/radio/Radiomusicmax-s290341/).
Aby odnaleźć nasze radio należy w wyszukiwaniu wpisać ciąg “radiomusicmax”.

Przyłącz się do ekipy radia

Zapraszamy każdego, kto chciałby podzielić się muzyką, poświęcić czas na prowadzenie audycji, zabawę ze słuchaczami.
Jeśli lubisz muzykę lat 80′ i 90′, nie boisz się zaprezentować się przed mikrofonem ta propozycja jest dla Ciebie.
Czekamy na Twoje zgłoszenie, dołącz do nas, stwórz z nami niepowtarzalny klimat muzyczny radia internetowego. Wszelkie pytania, propozycje współpracy, zgłoś poprzez zakładkę “kontakt”.

Kartki z kalendarza

Historia MusicMax rozpoczyna się w 2010 roku. Dwaj prezenterzy Miro i York postanowili stworzyć projekt internetowego radia, skupiając się głównie na dwóch dekadach muzycznych: lata 80′ i 90′.
Pierwsza oficjalna audycja odbyła się 9 października 2010 r., na żywo prezentowali obaj panowie, jednocześnie zachęcając przybyłych słuchaczy do wspólnej zabawy.
Założeniem stworzonej strony internetowej była prosta, przejrzysta szata graficzna i tak pozostało do obecnych czasów.
Po kilkunastu tygodniach strona przekształciła się w forum muzyczne, zrzeszając zarówno słuchaczy jak i nowych prezenterów. Na antenie Musicmax usłyszeć można było wielu prezenterów i dj’ów. Grali z nami York, Orbitos, Zgaga-on, Michał70, Kaktus79, Tomasz, Adamek, Kuba, Iza, Soutch, Nina i wielu, wielu innych. Nasze radio dla niektórych prezenterów było debiutem radiowym w polskim internecie.